اخبار

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟

با برند بوش بیشتر آشنا شوید

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟ برند بوش برند آلمانی بسیار محبوبی است که برای آشنایی با محلی که بوش در آن بوجود آمده است به تاریخچه آن نگاهی می‌اندازیم .رابرت بوش در ۲۳ سپتامبر ۱۸۶۱ در جنوب آلمان متولد شد و یازدهمین فرزند از ۱۲ فرزند سروا تیوس بوش بود.

رابرت بوش

رابرت بوش

در سال ۱۸۸۶ رابرت بوش کارگاهی در اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد چراکه این کارگاه کوچک در آلمان تولد شرکت جهانی امروز بوش است ،بوش یک شرکت مهندسی و فناوری چند ملیتی آلمانی است که دفتر مرکزی آن در گرلینگن نزدیک اشتوتگارت آلمان قرار دارد این شرکت توسط رابرت بوش در سال ۱۸۸۶ در آلمان تاسیس شد .

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟

اولین کارخانه لوازم خانگی بوش

لوازم‌خانگی بوش ساخت کجاست؟ اولین کارخانه که توسط رابرت بوش در سال۱۹۰۱ ساخته شد در اشتوتگارت آلمان بود و همچنین در سال ۱۹۱۰ کارخانه فوئرباخ در نزدیکی اشتوتگارت تاسیس شد و در سال ۱۹۱۷ کارخانه بوش آلمان به یک شرکت بزرگ تبدیل شد ،این شرکت آلمانی محبوب در بیش از ۶۰ کشور در سراسر جهان و فعالیت می کند.شرکت آلمانی بوش مهندسی ،شرکای فروش و خدمات و شبکه جهانی تولید تقریباً همه کشورهای جهان را پوشش می دهد.

شرکت آلمانی بوش

با تولیدات بسیار حرفه ای در زمینه لوازم خانگی صاحب طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان است.و‌ همچنین آلمان شرکت بوش که بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار برقی خانگی در جهان است را در خود جای داده است.

انواع محصولات این شرکت

شرکت بوش یک شرکت مهندسی و الکترونیک چند ملیتی آلمانی است که انواع لوازم خانگی از اجاق و ماشین ظرفشویی گرفته تا ماشین لباسشویی و خشک کن و همچنین یخچال و فریزر و سیستم های آب گرم را در اختیار شما قرار می دهد. تقریباً در هر طیف لوازم خانگی ساخت آلمان شرکت آلمانی بوش به خود می بالد.

شرکت برتر دنیا در صنف لوازم خانگی

شرکت بوش یکی از سه شرکت برتر جهان در صنعت لوازم خانگی است. در آلمان و اروپای غربی بوش رهبر بازار است.همچنین چین نیز به یک بازار مهم و پایگاه تولیدی بوش تبدیل شده است. در سال 2012 ، بوش 34000 کارمند داشت و درآمد 41.7 میلیارد یوان (حدود 5 میلیارد یورو) در چین داشت.

محصولات قابل خرید

لوازم‌خانگی آلمانی بوش شامل ماشین لباس شویی،ماشین‌ ظرفشویی،ساید بای ساید،جاروبرقی و انواع لوازم خرده ریز از جمله اتو،غذاساز و خیلی محصولات دیگر…
و همچنین باید گفت بهترین لوازم خانگی متعلق به کمپانی بوش است.
کمپانی بوش یخچال های ساید بای ساید های خود را در کشور کره تولید و منتاژ می کند و همچنین مهندسین آلمانی به تمام خطوط تولید و منتاژ نظارت کامل را دارند.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.