اخبار, دانستنی ها

ترفند های تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی

ترفند های تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی

تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی

ترفند های تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی در این مقاله قصد داریم راه کارهایی را معرفی کنیم که به کمک آن بتوانید لوازم خانگی تقلبی بوش را از اصل آن تشخیص دهید.

چرا که امروزه بسیاری از فروشگاه ها و فروشندگان اجناس و لوازم خانگی های تقلبی را به مردم عرضه می کنند ،لوازم خانگی چون لباسشویی ،ظرف شویی،یخچال،اجاق گاز،فر،جاروبرقی و غیره….

نحوه تشخیص لوازم خانگی تقلبی و اصل چگونه است…

خرید لوازم خانگی اقساط

خرید لوازم خانگی اقساط

 

امروزه به دلیل قاچاق و همچنین خرید گسترده ای که مردم از بانه انجام می دهند عرضه کالا تقلبی بسیار افزایش یافته است و بسیاری از مردم گول ظاهر لوازم خانگی را می خورند و با هزینه ای که می کنند به کلاه بردان این عرصه کمک می کنند و همچنین باعث می شوند که عرضه لوازم خانگی تقلبی زیاد و زیادتر شود.

فناوری و محصولات بوش برای عملکردی با ماندگار ی بالا طراحی شده اند. قطعات از مواد ممتاز مانند فولادهای آلیاژی بالا ساخته شده اند و کیفیت و دوام لازم را برای رشد در محیط های خشن فراهم می کنند

راه تشخیص کالای اصل بوش از فیک

قطعات اصلی بوش برای دستیابی به عملکرد بهینه ، با قابلیتی اطمینان بخش و با دوام بالا عرضه می شوند. قطعات اصلی بوش به عنوان پیشرو در قطعات اصلی که تولید می شود ، با دقیق ترین استاندارد ها تولید می شوند تا به شما آرامش خاطر دهند.

در حالی که ما چند مرحله ساده را برای کمک به شما در شناسایی لوازم خانگی اصلی Bosch ارائه داده ایم ، اما جای تاسف است که جعل کنندگان مهارت بیشتری پیدا می کنند و حتی برخی از آنها می توانند برچسب های ایمن را که کپی برداری از آنها دشوار است ، تکرار کنند. همه ما این ضرب المثل قدیمی را می دانیم که “شما هرچقدر پول دهید همانقدر آش میخورید”.

تشخیص کالای اصلی از تقلبی

راه تشخیص کالای اصل بوش از فیک

راه تشخیص کالای اصل بوش از فیک

برای داشتن آرامش خاطر و نگران نبودن درباره هزینه ای که برای خرید لوازم خانگی می کنید ، فقط از تامین کنندگان و فروشگاه های معتبر و اصلی خرید کنید.

فروشگاه بوش و هیتاچی به اصل خود که تعهد است پایبند است. با خرید از ما ، می توانید خیالتان راحت باشد که می دانید آنچه را که برای خود پرداخت کرده اید می گیرید و محصولاتی که دریافت می کنید برای عملکرد مطلوب طراحی شده اند.

تشخیص لوازم برقی اصل از تقلبی

ترفند های تشخیص لوازم خانگی اصل از تقلبی …یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که برای اطمینان یافتن از اصل بودن محصول ، ابتدا ویژگی های هولوگرافیکی برچسب Secure Code Bosch که همان کد امنیتی است را بررسی کنید.

برای محصولات اصلی بوش ، کد امن و آرم موجود در برچسب کد امنیتی هنگام قرار گرفتن در معرض نور مستقیم باید در رنگ های رنگین کمانی براق شود.

بسیاری از افراد به دلیل مزایای زیاد ،کیفیت بالا و قیمت مناسبی که لوازم‌خانگی بوش دارند ، به دنبال خرید محصولات معتبر بوش هستند.

تشخیص لوازم برقی اصل از تقلبی

تشخیص لوازم برقی اصل از تقلبی

تشخیص اصل از تقلبی

بنابراین مهم است که بدانیم چگونه می توان لوازم خانگی اصلی بوش را شناسایی کرد چراکه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها با بی پروایی و بدون ترس لوازم خانگی تقلبی را به عنوان اصل عرضه می کنند.
همانطورکه گفتیم برچسب Secure Code Bosch (کدامنیتی)را بررسی کنید

تشخیص اصل بودن محصولات بوش

با استفاده از برچسب کد امن بوش ، لوازم خانگی اصلی بوش را شناسایی کنید
برچسب که دارای کد امنیتی است از فناوری هولوگرام استفاده می کند که کپی برداری از آن بسیار دشوار است. رمز ایمن 18 رقمی Bosch برای هر محصول منحصر به فرد است و 6 حرف آخر را به صورت جداگانه در هولوگرام باید تکرار کنید.

روش تشخیص کالای اصلی

  • لوازم‌خانگی اصل همیشه با برچسب توصیف کالا به زبان اوکراینی همراه است.
  • در گوشه بالا سمت چپ ، همیشه آرم بوش وجود دارد.
  • تفاوت در چاپ سایه رنگ می تواند کزینه ای باشد که به کمک آن بتوانید از اصل بودن آن مطمئن شوید چرا که نسخه اصلی می تواند خاکستری روشن یا خاکستری تیره باشد
  • دو تصویر با مشخصات محصول روی بسته بندی اصلی وجود دارد ، در حالی که در یک جعلی سه طرح وجود دارد.
  • در نسخه اصلی ، در پایین سمت چپ ، نوشته ای با نشان تجاری و آدرس Bosch وجود دارد.
  • شماره 309 در بالای نسخه اصلی مهر شده است.
  • یکی دیگر از راه کارها تأیید صحت کد است

بررسی اصل بودن محصول

 ابتدا ویژگی های هولوگرافیکی برچسب Secure Code Bosch را بررسی کنید. برای محصولات اصلی بوش ، کد امن و آرم موجود در برچسب Secure Code Bosch هنگام قرار گرفتن در معرض نور مستقیم باید در رنگ های رنگین کمانی براق شود. در نور غیر مستقیم ، فقط ساختارهای سیاه و نقره ای دیده می شود.

داستان کالای تقلبی

شاید داستان های زیادی از فروشندگان بی پروا که لوازم خانگی تقلبی را به عنوان لوازم خانگی اصلی بوش رد می کنند و می فروشند، شنیده باشید.

بسیاری از مشتریان ناخواسته این لوازم خانگی تقلبی را خریداری می کنند و تمام بودجه خود را صرف خرید این محصولات بی کیفیت می کنند، بدون اینکه متوجه شوند سر آنها کلاه گذاشته اند روشن است که دوام و عملکرد این محصولات تقلبی بسیار کم است . در نتیجه ، حتی ممکن است تعمیرات غیرضروری موتور و خرابی های سنگین انجام شود.

تشخیص تفاوت بین لوازم خانگی اصلی و تقلبی بوش

از یک طرف ، تشخیص تفاوت بین لوازم خانگی اصلی و تقلبی بوش ممکن است دشوار باشد. با توجه به سود زیاد در فروش لوازم خانگی تقلبی به عنوان اصل ، بسیاری از تولیدکنندگان غیراخلاقی متعهد به ساختن محصولات جعلی و بسته بندی خود تا آنجا که می توانند دفت می کنند که کاملا آن محصول و بسته بندی قانع کننده باشد.

با این وجود اگرچه آنها ممکن است دقیقاً سایه آبی Bosch را در بسته بندی تکرار کنند ، اما تکرار کیفیت برتر Bosch بسیار دشوارتر است. صادقانه بگوییم ، بسیاری از لوازم خانگی تقلبی در بازار وجود دارد و مهم این است که هوشیار باشید و دقت و تمرکز لازم را در انتخاب و خرید محصول داشته باشید.

چرا باید لوازم خانگی اصلی BOSCH را تهیه کنید؟

لوازم خانگی بوش جزو محصولاتی هستند که از استاندارد بالایی برخوردارند. تمامی قطعات لوازم خانگی‌ با تجهیزات بسیار دقیقی ساخته شده اند که اندکی تنظیم نامناسب ممکن است منجر به نشت یا خسارات پرهزینه دیگر شوند.

با محصولات معتبر بوش ، هر قطعه با مشخصات اصلی تولید می شود و می توانید اطمینان داشته باشید که کالای با کیفیتی دریافت می کنید.

راهنمای خرید لوازم خانگی
0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.