اخبار, دانستنی ها

بهترین ماشین لباسشویی برای جهیزیه

بهترین ماشین لباسشویی برای جهیزیه

انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

بهترین ماشین لباسشویی برای جهیزیه ماشین های لباسشویی ها به بخشی اجتناب ناپذیر از لوازم خانگی ما تبدیل شده اند و انتخاب لباسشویی برای خانه مان به یک وظیفه تبدیل شده است چرا که وسیله ای است که بودن آن در خانه اجباری است .

و انتخاب درست آن میتواند درست عمل کردن به‌ وظیفه مان باشد. انتخاب ماشین لباسشویی به توانایی شما در تجزیه و تحلیل برخی از عوامل و مواردی بستگی دارد که باید قبل از خرید ماشین لباسشویی مورد نظر خود تجزیه و تحلیل کنید و نکته ‌مهم تر آن است که باید با توجه به سلیقه و بودجه و سبک زندگی شما به طور دقیق و درستی انتخاب شود.

نحوه انتخاب ماشین لباسشوی مناسب

اساساً تعداد و انواع ماشین های لباسشویی ها بسیار زیاد است و از نظر ویژگی ، ظرفیت و بار و عملکرد متفاوت هستند.

ویژگی های از ماشین لباسشوی که باید به آن توجه کنید

همچنین دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند:

  • شستشوی سریع 
  • برنامه های شستشو 
  • شبکه محافظ موش 
  • قفل کودک 
  • کنترل شستشوی گرم / دما 
  • صفحه نمایش دیجیتال و غیره

هستند که انتخاب را برای شما بسیار سخت میکنند.

تفاوت ماشین لباسشوی ها با یکدیگر

در اینجا به عواملی که باعث تفاوت ماسین لباسشویی می شود اشاره میکنیم:

نوع بارگیری ماشین لباسشویی –

که نوع های مختلف آن مزایا و معایب خاص خود را دارند.

ماشین لباسشویی باانواع عملکردها –

بسته به نوع مورد نیازشما و بودجه که شما برای خرید آن سرمایه گذاری کرده اید، ماشین لباسشویی می تواند نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک باشد.

ظرفیت –

ماشین لباسشویی با ظرفیت کوچک و بزرگ وجود دارد. انتخاب شما ممکن است بسته به اندازه خانواده و دفعات شستشو متفاوت باشد.

انواع ماشین لباسشویی:

بسته به میزان کار دستی که انجام می دهید و تعداد عملکردهای آن ، ماشین های لباسشویی به دو دسته تقسیم می شوند:

1. ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک

2. ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک چیست؟

ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک ماشین لباسشویی های سطح پایین در نظر گرفته می شوند به طور معمول ، ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک دارای دو وان هستند ، یکی برای شستشو و دیگری برای خشک کردن.

برای شستن لباس را در وان شستشو قرار دهید ، پس از شستن باید لباس را به صورت دستی به وان خشک کن منتقل کنید. به طور کلی ، ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک به مداخله انسان و کار دستی زیادی نیاز دارد و از شما کار میکشد.

در مقایسه با انواع دیگر ، ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک از لحاظ مادی بسیار اقتصادی هستند. تنها چیزی که باعث می شود ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک خریداری شود و طرفداران خود را داشته باشد، قیمت ارزان آن است.

ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک چیست؟

یکی از انواع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ماشین لباسشویی با بار جلو است. ماشین لباسشویی بار جلو
ماشین لباسشویی کاملاً اتوماتیک است که فرایند شستشو را کاملاً خودکار و بدون مداخله انسان انجام می دهد.این نوع فقط یک وان برای شستشو و خشک کردن دارد. فقط شما باید لباس را در ماشین لباسشویی قرار دهید و ماشین را روشن کنید ،

نیازی به ریختن آب برای شستشو نیست و دیگر لازم نیست لباس را از وان شستشو به وان خشک کن منتقل می کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که باید بعد از شروع چرخه شستشو به سمت ماشین بروید ، و لباس هارا بیرون بیاورید.

ماشین لباسشویی بار بالا چیست؟

همانطور که از نامش پیداست ، لباس ها از قسمت بالایی بارگیری می شوند زیرا وان به صورت عمودی در دستگاه قرار می گیرد. این نوع از ماشین لباسشویی یک لوله واحد برای شستشو و خشک کردن دارد ، و دیگر نیازی به جا به جایی لباس ها در بین وان ها نیست.

ماشین لباسشویی بارگیری بالا متصل به شیر ورودی آب ، دستگاه زمان و یا توقف آب را کنترل می کند تا سطح آب مورد نیاز را حفظ کند. در مقایسه با ماشین لباسشویی بار جلو ، برنامه شستشوی کمتری دارد اما استفاده از آنها آسان و مقرون به صرفه است.

ماشین لباسشویی بارگیری جلو

همانطور که از نامش پیداست ، لباس هایی که در چنین ماشین لباسشویی قرار دارند از قسمت جلو بارگیری می شوند.ماشین لباسشویی بار جلو ، ماشین لباسشویی با تکنولوژی پیشرفته است که امروزه خریداران زیادی دارد.

ماشین های لباسشویی بار جلو مجهز به بسیاری از ویژگی های پیشرفته مانند تایمر برای زمان شروع و توقف دستگاه ، خیساندن لباس ، تأمین آب گرم ، بیش از 30 برنامه شستشو و قفل پیشرفته کودک هستند.

بوش هیتاچی

لباسشویی خوب

لباسشویی خوب

ویژگی های بهترین ماشین لباسشویی برای جهیزیه

ماشین لباسشویی بارگیری بالا در مقابل ماشین لباسشویی بارگیری جلو از چند نظر باهم متفاوت هستند
ماشین لباسشویی های بارگیری جلو ، کیفیت شستشو و برنامه برنامه شستشوی بهتری را ارائه می دهند ، اما بسیار گران هستند و قیمت بالایی دارند،

در حالی که ماشین لباسشویی با بارگذاری بالا ، کیفیت مناسب شستشو و چند ویژگی پیشرفته را در بودجه کمی ارائه می دهد و دارای قیمت مناسب تری هستند.

ظرفیت ماشین لباسشویی

ظرفیت ماشین لباسشویی از دیگرعوامل مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

ظرفیت ماشین لباسشویی به تعداد افراد خانواده شما بستگی دارد. ظرفیت ماشین لباسشویی با کیلوگرم اندازه گیری می شود ، این امر مستقیماً با وزن لباسی که قصد شستن آن را دارید ارتباط دارد. بعضی از لباس ها سبک هستند اما فضای زیادی را اشغال می کنند مانند پتو، در حالی که برخی دیگر از لباس ها دارای قد بلند هستند اما فضای کمی را اشغال می کنند مانند شلوار جین.

چگونه با توجه به تعداد نفرات خانواده ماشین لباسشویی انتخاب کنیم

اگر خانه ای پر از جمعیت دارید و در هفته یک یا دو بار لباس ها را می شوید ،سراغ ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا بروید. در حالی که ، در صورت تکرار یک بار در روز یا یک بار در دو روز ، به ماشین لباسشویی با اندازه متوسط ​​بروید.

برنامه های زیادی وجود دارد که در اکثر ماشین های جدید مشترک است ، مانند برنامه های شستشوی دستی برای پارچه هایی مانند پشم خوب یا ابریشم – حتی ملایم تر از شستن با دست

شستشو ماشین لباسشویی

بهترین ماشین لباسشویی برای جهیزیه شستشوی سریع شما را قادر می سازد تا یک چرخه کامل برای وسایل کمی آلوده با سرعت 15-20 دقیقه انتخاب کنید ، اما توجه داشته باشید که این برنامه ها انرژی بیشتری نسبت به برنامه های استاندارد با محیط زیست دارند.

عملکرد بارگیری مجدد روی دستگاه به شما امکان می دهد پس از شروع چرخه موارد عجیب و غریب را به شستشو اضافه کنید. برنامه های بخار به شما امکان می دهد لباس های خشک چین خورده را تازه کنید یا بوها را بدون شستشوی کامل پاک کنید

5/5 (1 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.