اخبار, دانستنی ها

بهترین ماشین ظرفشویی

انتخاب بهترین ماشین ظرفشویی

بهترین ماشین ظرفشویی اگر برای اولین بار در حال سرمایه گذاری برای خرید ماشین ظرفشویی هستید باید تحقیقات کاملی راجب انواع ماشین ظرفشویی داشته باشید چرا که گزینه های بسیار زیادی برای خرید ماشین ظرفشویی وجود دارد که برسی آن ها می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

مدل های موجود می توانند تقریباً تمام کارهایی را که شما از ماشین ظرفشویی خود انتظار دارید انجام دهند.امکانات و ویژگی های بسیار زیادی وجود دارد که می تواند شما را به خرید آن محصول ترغیب کند .

مهمترین فاکتور ها برای خرید ماشین ظرفشویی

از جمله اندازه داخل ماشین ظرفشویی‌ که اگر بلندتر باشد شما میتوانید قابلمه ها و بشقاب های بلندتری را در یک بار قرار دهید و همچنین داشتن پد لمسی نیز یکی از امکانات خوب ماشین ظرفشویی هاست.

از دیگر عوامل مهمی که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن دقت کنید میزان صدای آن است که بسیاری از افراد و مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی هیتاچی را به خاطر سکوت آن ها پیشنهاد میکنند چرا که دارای عایق بندی بیشتری نسبت به سایر مدل ها است و در هنگام کار سروصدای کمتری دارد.

برخی از ویژگی هایی که باید قبل از خرید یک ماشین ظرفشویی خاص در مورد آنها تحقیق کنید :

“یک ماشین ظرفشویی با مصرف انرژی کم در مصرف برق و همچنین در مصرف آب می تواند در طول عمر ماشین لباسشویی بسیار مؤثر باشد و همچنین به طول عمر آن بیافزاید.

اگر در یک خانواده بزرگ زندگی می کنید و بیشتر وعده های غذایی تان را در خانه میل می کنید باید ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید که می تواند بار زیادی را تحمل کند پس سرمایه گذاری خودرا بر روی اینگونه محصولات آغاز کنید.

مصرف انرژی :

ولی وقتی در یک فضای کوچک یا به تنهایی زندگی می کنید و از ماشین ظرفشویی تان حداقل یک بار در روز استفاده می کنید ،باید مدل های کوچکتر را انتخاب کنید.

بازوهای پایین ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دارای فولاد ضد زنگ باشد. چرا که آنها تمایل به مقاومت بیشتری دارند ، سوراخ های بزرگتری دارند و فشار آب بهتری ایجاد می کنند.

اولین ماشین ظرفشویی جهان

ماشین ظرفشویی Maytag Jetclean III اولین ماشین ظرفشویی جهان بود که دارای قفسه سوم بود و سایر تولیدکنندگان نیز از آن پیروی می کردند. در صورت استفاده از ظروف زیاد ، داشتن سطح اضافی چیز خوبی است. و همچنین اگر کارد و چنگال را روی آن قفسه سوم بگذارید ، بارگیری آن کمی تمیزتر و راحت تر است.”

نکته مهم

نکته بسیاذ مهم دیگر  قفسه های قابل تنظیم است که منطقی تر از یک قفسه اضافی است ، زیرا شما می توانید آنها را جابجا کنید تا یک روز قابلمه های بزرگ‌ را در خود جای دهد و با تنظیم دوباره بشقاب و ظروف دیگر را.

آینده را انتخاب کنید چرا که ماشین ظرفشویی به طور متوسط 9 تا 12 سال برای شما کار میکند بنابراین مدت طولانی برای بازیابی سرمایه خود خواهید داشت.

نکاتی که باید برای خرید ماشین ظرفشویی در نظر بگیرید

باید بگوییم که هر ویژگی جدیدی در ماشین ظرفشویی میاوی است با هزینه بیشتر و گاهی اوقات بسیار بیشتر. این زمانی است که شما باید یک ماشین حساب و یک تقویم بیرون بیاورید.پس امکاناتی و عواملی که در خرید ماشین طرفشویی برای شما مهم است را برسی کنید و سپس برای خرید آن برنامه ریزی کنید.

نکته مهم این است که

حتما حتما مطمئن باشید که برچسب انرژی حداقل A است. که در هزینه صرفه جویی کنید.

ماشین های ظرفشویی را انتخاب کنید که سر و صدایش کمتر باشد که برای کار در طول شب به اندازه کافی ساکت باشد.

مدل های جدید دارای برنامه های شستشوی آسان هستند و شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید چرا که ماشین ظرفشویی برنامه مناسب را برای شما انتخاب خواهد کرد. عملکرد تمیز کردن ماشین ظرفشویی نیز بسیار مهم است .

چرا انتخاب ماشین ظرفشویی اهمییت فراوانی دارد

اگر ماشین ظرفشویی شما ظروف را به طور موثر شستشو ندهد ، تمام طراحی شیک ، دوام و ویژگی های خاص آن معنی چندانی ندارد. امروزه ماشین های ظرفشویی زیادی از ارزان تا فوق العاده گران وجود دارد و بسیاری از آنها در سراسر این محدوده قدرت تمیزکاری مورد نظر شما را به شما می دهند اما بعضی نه !

با این حال ، ویژگی های اضافی زیادی را در بازار مشاهده خواهید کرد که می توانند قدرت تمیز کردن را برای شستشو ظروف افزایش دهند.

به عنوان مثال :

در بعضی از ماشین های ظرفشویی از یک سمپاش شستشوی غلیظ بطری های ورزشی و انواع دیگر لیوان ها استفاده می شود. که حتی می تواند برای از بین بردن چربی ها بسیار مناسب باشد. به جای توجه به ویژگی هایی که در یک تبلیغ یا وب سایت بسیار پر زرق و برق مشاهده می کنید ،

روی ویژگی هایی که برای شما مهم هستند تمرکز کنید. اگر به دنبال انچه که واقعا از یک ماشین ظرفشویی انتظار دارید بروید این احتمال وجود دارد که بتوانید با توجه به بودجه خود یک ماشین ظرفشویی با کیفیت با عملکرد تمیز کننده موثر پیدا کنید.

توجه توجه

بهترین ماشین ظرفشویی تا آنجا که به قدرت تمیز کردن مربوط می شود ، یک مشکلی وجود دارد که می تواند باعث برخی از مشکلات شود – آب سخت است.

بنابراین برخی از تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی نرم کننده های آب را در ماشین ظرفشویی خود قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که ظروف شیشه ای را کاملاً شفاف و بدون لکه و مه آلود به دست می آورید.

کیفیت ظرفشویی

بهترین ماشین ظرفشویی علاوه بر کیفیت قدرت تمیز کردن ماشین ظرفشویی ، عوامل مؤثر دیگری نیز وجود داردکه به نحوه مراقبت شما از ماشین ظرفشویی بستگی دارد که این کار با نصب مناسب شروع می شود ،و مهم است که مراقب هر مسئله ای در ماشین ظرفشویی خود باشید و آنها را زودتر اصلاح کنید.

سرانجام ، قرارگیری ظروف در ماشین ظرفشویی نیز بر میزان تمیز شدن آنها تأثیر می گذارد. بیشتر کتابهای راهنمای ماشین ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی موجود در فروشگاه ما بوش هیتاچی ، از این نظر شما را راهنمایی می کنند.

بوش هیتاچی

عملکرد خشک کردن نیز امر بسیار مهمی است چرا که فقط تمیز کردن ظروف در ماشین ظرفشویی شما بسیار امر مهمی نیست – این فقط نیمی از کار است. همچنین باید آنها را به بهترین شکل خشک کند. چرا که یک ماشین ظرفشویی که نمی تواند به طور موثر طروف را خشک کند ارزش زیادی ندارد.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.