اخبار, دانستنی ها

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟

آیا خرید از بانه به صرفه است ؟

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟

لوازم خانگی های که در بانه به فروش می رسد با اینکه دارای ضمانت هستند معمولا ۳۰٪ارزانتر به فروش میرسند .

شهر بانه برای همه نام بسیار آشنایی است .شهر بانه مرکزی برای توضیع لوازم خانگی و دیجیتال است و یکی از دلایلی که قیمت ها نصف می شود و ارزانتر است به این دلیل است که ۹۰٪ محصولاتی که خرید و فروش می شود از کشورهای چین، امارات و مالزی وارد می شود.

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟

شهر بانه برای خرید لوازم خانگی

یانه دارای انواع و اقسام لوازم خانگی میباشد و تمامی برندها در این بازار موجود است اما بیشتر اجناس چینی می باشند و بسیاری از کالاها دارای کیفیت پایینی هستند .

اما اندک محصولاتی دارد که دارای کیفیت بالا می باشند هر چند ممکن است اجناس با کیفیت نیز در بانه وجود داشته باشد اما باید توجه داشت در این بازار حواسمان باید به خرید کالا باشد چرا که ممکن است کیفیت اجناس قابل پیشبینی و اعتماد نباشد.

برای خرید از بانه به این نکات دقت کنید

آیا از بانه لوازم خانگی بخریم یا نه؟ باید توجه داشت کارت گارانتی عامل مهمی در تشخیص اصل بودن و قابل اعتماد بودن لوازم خانگی نیست چرا که حتی بسیاری از اجناس شباهتی ندارند اما کالاهایی که نسبت به بقیه بیشتر به فروش میرسد برای گارانتی هستند

و حتی احتمال اینکه اجناس قاچاقی باشند نیز بسیار زیاد است . نکته قابل توجه این است که هیچ ارزانی بی دلیل نیست که آن هم تفاوت قیمت چشمگیری همانند قیمت های لوازم خانگی در بانه .

دلیل ارزان بودن کالا ها در شهر بانه کردستان

دلیل ارزان بودن کالا ها در شهر بانه کردستان

هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

به صورت کلی دلایلی که به ارزانی این کالاها دلالت دارند شامل این موارد می باشند تقلبی بودن و اصل نبودن اجناس, کالاهای قاچاقی دست دوم بودن, کالاها محصولاتی با کیفیت بسیار پایین که در هنگام تولید مشکلاتی برای آنها به وجود آمده است.

کالاهایی که در بانه به فروش می رسند دارای گارانتی نیستند و همچنین هیچ تعهدی در قبال خریدار ندارند این کالاها به دلیل اینکه مالیات و عوارض گمرکی پرداخت نمی کنند دارای قیمت پایین تری نسبت به بقیه کالاها هستند.

دلیل ارزان بودن کالا ها در شهر بانه کردستان

از دیگر دلایل ارزانی کارهای شهر بانه کالا های به اصطلاح ته لنجی هستند که از طریق قاچاق وارد می‌شوند و همچنین تولید کنندگان این نوع کالاها را با آب و هوای آن کشورخاص ساخته اند و ممکن است با شرایط کشور ما مطابق نباشند.

خرید آنلاین لوازم خانگی از بانه

همچنین در شهر بانه فروش لوازم خانگی‌ به صورت پیامکی و تلگرامی و آنلاین نیز به فروش میرسد که استفاده از این روش برای خرید لوازم خانگی به هیچ وجه قابل اعتماد نیست چرا که حجم‌ گسترده ای از کلاهبرداری برای فروش آنلاین و پیامک های تبلیغاتی صورت می گیرد واین روش ها در بازار های بانه نیز انجام می شود .

به عنوان مثال:

ممکن است شخصی در کانال تلگرامی که مربوط به بازار بانه است کالایی را انتخاب کند و هزینه اش را نیز پرداخت کند اما آن کالا هیچ وقت به دست مشتری نمی رسد.شما باید دقت داشته باشید که فقط در صورتی از سایت های فروشگاهی خرید کنید که آن سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

و اصلا نباید تحت تأثیر پیامک های وسوسه کننده فروشگاه های لوازم خانگی بانه قرار بگیرید چرا که ممکن است محصولاتی که در این پیامک ها تبلیغ می شوند دارای برندهای متفرقه باشند اما در بسته بندی های خارجی قرار بگیرند.

ارزان بودن کالاهای لوازم خانگی به هر قیمتی ارزش ندارد!

 نباید به خاطر ارزان بودن لوازم خانگی از دانستن تمام ویژگی ها و امکانات آن ها صرف نظر کنیم.لذت خرید امن و کالای استاندارد بسیار بیشتر است ولی آیا شما باز هم ترجیح می دهید که به بانه و بروید و به طور مستقیم از ان جا خرید کنید؟

رد کردن لوازم خانگی های بانه از ایست بازرسی

نکته دیگر آن است که شما کالای زیادی نمی توانید از فروشگاه های بانه بخرید حتی برای مصارف شخصی اگر هم زیاد خرید کنید در ایست های بازرسی کالاهای شما گرفته می شود و ممکن است حتی جریمه هم به شما تعلق بگیرد

و این کار برای تنظیم بازار و جلوگیری از قاچاق کالا انجام می شود. لوازم خانگی که در بانه به فروش می رسد  معمولا تقلبی بوده و به همین دلیل ۳۰٪ ارزانتر به فروش میرسند .

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.