اخبار, دانستنی ها

آب میوه طبیعی برای درمان کرونا

آب میوه طبیعی برای درمان کرونا

آب میوه طبیعی برای کرونا

آب میوه طبیعی برای درمان کرونا هرچقدر از فواید میوه ها و سبزیجات برای شما بگوییم کم است چرا که ‌سرشار از ویتامین و مواد مغذی هستند که برای سلامتی شما بسیار مفید است.

برخی از آنها حتی خطر ابتلا به بیماری های مزمن ، مانند بیماری های قلبی و سرطان را کاهش می دهند.

آب میوه گیری

آب گیری میوه ، فرآیندی که شامل استخراج آب میوه های مغذی از میوه ها و سبزیجات تازه است ، در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و طرفداران بسیاری دارد.

بسیاری از افراد از آن برای سم زدایی یا افزودن مواد مغذی بیشتر به رژیم غذایی خود استفاده می کنند.میوه و سبزیجات حتما باید در رژیم غذایی شما قرار بگیرد.

مزایا آب میوه طبیعی

در طی آبمیوه گیری معمولاً بیشتر مواد جامد از جمله دانه ها و تفاله ها از میوه ها و سبزیجات به طور کامل جدا می شوند.

که‌ مایع حاصل حاوی بیشتر ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هایی است که به طور طبیعی در کل میوه یا سبزیجات وجود دارد.

هدف از آب گیری میوه تازه

از آب گیری میوه به طور کلی برای دو منظور استفاده می شود:

پاکسازی یا سم زدایی:

نوشیدن آبمیوه 3 روز تا چند هفته توجه داشته باشید که فقط آب میوه باید مصرف شود. برخی افراد معتقدند نوشیدن آب میوه بدن آنها را از سموم پاک می کند.

مکمل یک رژیم غذایی طبیعی:

آب میوه تازه می تواند به عنوان یک مکمل مفید در رژیم غذایی روزانه شما قرار بگیرد.آسان ترین و راحت ترین راه برای بدست آوردن مقدار زیادی مواد مغذی نوشیدن آبمیوه است.

میوه ها و سبزیجات پر از ویتامین ها ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و ترکیبات گیاهی هستند که ممکن است در برابر بسیاری از بیماری ها ازشما محافظت کنند.

چرا باید از آبمیوه گیری استفاده کنیم؟

اگر دریافت مقدار توصیه شده میوه و سبزیجات در رژیم غذایی روزانه برای شما دشوار است ، تهیه آب میوه می تواند راهی مناسب برای دریافت آنها باشد.

طرفداران آب میوه گیری اغلب ادعا می کنند که نوشیدن آبمیوه بهتر از خوردن میوه ها و سبزیجات کامل است.آنها ادعا می کنند که حذف فیبر باعث جذب آسان مواد مغذی می شود.

برخی معتقدند…

که آب میوه گیری بهتر از خوردن میوه و سبزیجات کامل است زیرا بدن شما می تواند مواد مغذی را بهتر جذب کند و به دستگاه گوارش شما از هضم فیبر استراحت می دهد.

به طور کلی آب گیری می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد ، سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند ، سموم را از بدن شما دفع کند ، به هضم غذا کمک کند و به کاهش وزن نیز کمک کند.

میوه دوست ندارم چیکار کنم!!!!

اگر از خوردن میوه و سبزیجات لذت نمی برید ، ممکن است آب میوه گیری راهی برای افزودن آنها به رژیم غذایی تان باشد و این فرصت را به شما می دهد که میوه ها و سبزیجاتی را که تا به حال امتحان نکردید را امتحان کنید و طمع های جدید را با آبمیوه گیری های بوش و هیتاچی تجربه کنید.

دستگاه آب میوه گیری

همانطور که می دانید هنگام خوردن غذا ، بدن سعی می کند تا آنجا که می تواند آن را تجزیه کند تا مواد مغذی موجود در آنچه را برای خوردن انتخاب کرده اید ، پیدا کند.

سپس هر ماده غذایی را به 100 تریلیون سلول تشکیل دهنده شما می فرستد و سلول ها از این “مواد” برای بازسازی استفاده می کنند – بنابراین ، شما به معنای واقعی کلمه همان چیزی هستید که می خورید.

وقتی آب میوه گیری می کنید ، دستگاه آب میوه گیری تمام مواد مغذی میوه ها و سبزیجات را برای شما استخراج می کند و باعث صرفه جویی در انرژی بدن می شود زیرا لازم نیست همه مواد غذایی را تجزیه کند.

سلامت بدن و سیستم ایمنی با آب میوه طبیعی

اگر می خواهید کاری برای تغییر سلامتی خود انجام دهید ، یک آبمیوه گیری تهیه کنید. چرا که فواید آبمیوه گیری بسیار زیاد است.

آب گیری میوه راهی آسان برای خوردن سبزیجات است. بسیاری از ما تلاش می کنیم تا سبزیجات خود را بجویم یا در سالاد قرار بدهیم برای مقابله با تغذیه نادرست هر روز 10 وعده میوه و سبزیجات همان چیزی است که ما را از بیماری نجات می دهد و آب میوه گیری شروع اصلی است.

بدن سالم با آب میوه سالم

همچنین آب میوه گیری از مواد مغذی حساس به حرارت محافظت کرده و آنها را برای شما نگه می دارد.فرآیند گرمایش در غذاهای پخته و فرآوری شده با تغییر در ترکیب شیمیایی مغذی های موجود در سبزیجات را از بین می برد. آب گیری از سبزیجات خام ، بالاترین ارزش غذایی ممکن را دارد.

آب گیری میوه یک روش سریع برای تغییر روحیه شماست. هر روز یک آبمیوه تازه ، با معده خالی ، انرژی بیشتری به شما می دهد و روحیه شما را بهبود می بخشد.

فواید آبمیوه طبیعی

  • انواع مواد معدنی ، ویتامین ها ، مواد مغذی گیاهی و آنزیم ها سلول های شما را در برابر بیماری و پیری ‌زودرس محافظت می کند.
  • آبمیوه گیری به شما کمک می کند مواد مغذی بیشتری از سبزیجات دریافت کنید.
  • آبمیوه‌ گیری به شما زیبایی بیشتری می دهد.

چیکار کنیم بدن سالم داشته باشیم؟

شما از حدود 100 تریلیون سلول تشکیل شده اید ، بنابراین وقتی آب میوه های تازه می نوشید سلول های شما شفاف و سالم می شوند ، ظاهر شما نیز متفاوت خواهد بود.

  1. پوست بهتر ،
  2. درخشش ،
  3. موهای سالم ،
  4. کاهش وزن ،
  5. روحیه بهتر
  6. و انرژی بیشتر

راههای افزایش سیستم ایمنی بدن در برابر کرونا

آب میوه گیری هنگامی که بیمار هستید ، یک حلقه نجات است.آب میوه طبیعی برای درمان کرونا و در رژیم های غذایی ، محیط و سبک زندگی ما که به طور کلی تحت استرس قرار گرفته است آبمیوه گیری یکی از بهترین راه ها برای سالم نگه داشتن سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری است.

هزاران گواهی برای استفاده از آب میوه گیری برای از بین بردن بیماری وجود دارد ، از آلرژی گرفته تا بیماری های دیگر.

خرید آیمیوه گیری

غذاساز

مهم نیست که چقدر سالم باشید. حتی اگر رژیم غذایی شما کاملا عالی باشد ، امروزه که استرس و آلودگی هوا اجتناب ناپذیر است ، تهیه آبمیوه اطمینان حاصل می کند که سلول ها و خون شما تمام آنچه را که برای تمیز ، تغذیه و هیدراته ماندن لازم است ، به دست می آورند.

تهیه آب میوه ساده است و بچه ها نیز از آن لذت می برند. همه ما برای سلامتی به خصوص در کودکان به تغذیه عالی نیاز داریم. داشتن آبمیوه گیری در آشپزخانه به شما این امکان را می دهد تا میوه ها و سبزیجات خام را به تغذیه روزانه تان اضافه کنید.همچنین آب میوه طبیعی برای درمان کرونا بسیار موثر است.

راهنمای خرید لوازم خانگی

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.