خرید قسطی در فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی

همانطور که می دانید قیمت لوازم خانگی روز به روز افزایش می یابد و به دلیل ضروری بودن هر یک از لوازم خانگی ها از یخچال گرفته تا اتو و هزاران لوازم خانگی دیگر مجبور به خریدن آن ها هستیم .اما با وجود چنین قیمت هایی افراد زیادی در جامعه توان مالی خرید برخی از لوازم خانگی را ندارند و به صورت نقدی نمی توانند هزینه هارا پرداخت کنند.

پس راه حل برای این دسته از افراد چیست؟

فروشگاه لوازم خانگی بوش و هیتاچی راه حل عالی برای این دسته از عزیزان دارد آن هم پرداخت به صورت اقساط با سفته است چرا که همیشه رضایت مشتری هایمان برای ما در الویت قرار می گیرد و خواسته اصلی ما این است که تمامی خواسته های مشتری هایمان را برطرف کنیم

و در شرایط های مختلف با آنها کنار بیاییم پس فروش اقساطی را برای شما مهیا کرده ایم تا جبرانی برای کاهش قدرت خرید نقدی لوازم خانگی باشد و شرایط خرید اقساطی را در فروشگاه بوش و هیتاچی برای شما فراهم کرده ایم.

خرید اقساطی از بای چک

همچنین فروش و عرضه لوازم خانگی به صورت اقساط با سفته در سایت و فروشگاه آنلاین بوش و هیتاچی که شامل فروش و عرضه تمامی لوازم خانگی می باشد تمامی شرایط خرید اقساطی را نمایان ساخته است.
فروشگاه بوش و هیتاچی تنوع بسیار زیادی در انواع و اقسام کالا دارد و تمامی لوازم خانگی ها با برند و قیمت و کیفیت های متفاوت برای شما قابل مشاهده هستند

تنوع کالا قسطی

تنوع در برند و قیمت محصول ها و کالا ها در سایت بوش و هیتاچی بسیار زیاد است و دسترسی و انتخاب کالا ها هم بسیار راحت است و شما برای انتخاب کارتان بسیار ساده است چرا که تمامی محصولات با جزئیات کامل و دقیق و عکس های آن محصول باعث آشنایی کامل شما با آن محصول میشود و شما می توانید به راحتی لوازم خانگی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را بخرید و در درب منزل تحویل بگیرید.

خرید اقساطی جهیزیه

همانطور که گفته شد عده ای توان خرید لوازم خانگی به صورت نقدی را ندارند و برخی نیز ممکن است توان خرید لوازم خانگی اقساطی با چک را هم نداشته باشند فروشگاه ما شرایطی را برای شما مهیا کرده که تمامی افراد توان خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی را داشته باشند

و هر کسی با توان مالی متفاوت بتواند لوازم خانگی منتخب خو درا تهیه کند خرید اقساطی لوازم خانگی از فروشگاه بوش و هیتاچی به صورت اخذ اعتبار از بای چک انجام میشود.

و همچنین فروشگاه بوش و هیتاچی با نماد اعتماد الکترونیکی و با تضمین کالای مورد نظر شما را در کمتر از۷۲ساعت تحویل می دهد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بای چک چیست؟

بای چک گزینه بسیار عالی و مناسبی برای کسانی است که بنا به دلایل مختلف دسته چک ندارند و قصد دارند خرید اقساطی خود را با سفته انجام دهند،بای چک امکان ثبت نام و خرید آسان را فراهم برای آن دسته از افراد فراهم کرده است. شما می‌توانید از سراسر ایران و در هر نقطه از ایران که زندگی می کنید خرید خود را با سفته تا مبلغ نامحدود اما متناسب با گردش حساب و موقعیت شخصی و شغلی خود انجام دهید.

خرید اقساط لوازم خانگی بوش هیتاچی

اگر نحوه ای که برای خرید اقساطی با سفته انتخاب کرده اید از بای چک است باید توجه داشته باشید
که برای خرید اقساطی با سفته از بای چک هنگام ثبت نام در فروشگاه بوش و هیتاچی در بخش نحوه خرید، «خرید با سفته» را انتخاب کنند.
پس از اینکه ثبت نام کردید و تاییدیه تان را دریافت کردید شما می‌توانید با هماهنگی فروشگاه بوش و هیتاچی ، جهت خرید اقساطی اقدام نمایید.

خرید قسطی لوازم خانگی ارزان

فروشگاه بوش و هیتاچی پس از محاسبات کلی و جزئی به ازای کل اقساط شما با توجه به لوازم خانگی که انتخاب کردید ، یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت میکند و شما متعهد می‌شوید که در موعد مقرر و تاریخ مشخص شده قسط خود را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز فرمایید و فروشگاه را از پرداخت اقساط مطلع سازید.
و روشن است که پس از پایان قسط ها شما می‌توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت باز پس گیرید.