اخبار, دانستنی ها

لوازم خانگی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

لوازم خانگی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

تفاوت برند ایرانی و خارجی

لوازم خانگی ایرانی بهتر است یا خارجی؟ به طور کلی باید بگوییم لوازم خانگی به سه دسته تقسیم می شود:

  • لوازم خانگی کوچک
  • لوازم اصلی ، یا کالاهای سفید
  • و لوازم الکترونیکی مصرفی یا کالاهای قهوه ای

طبقه بندی لوازم خانگی

این طبقه بندی بر اساس نکهداری و تعمیر آنها در این دسته بندی جای گرفته اند. کالاهای قهوه ای معمولاً به دانش فنی و مهارت بالایی نیاز دارند (که با گذشت زمان پیچیده تر می شوند در حالی که کالاهای سفید برای تعمیر به مهارت ها و مهارت های عملی بیشتری نیاز دارند.

 

بهترین برند لوازم خانکی

بهترین برند لوازم خانکی

 

لوازم خانگی چیست؟

با توجه به کاربرد گسترده ای که از لوازم خانگی میشود، با تعریف لوازم خانگی به عنوان “ابزار یا دستگاهی که برای استفاده یا عملکرد خاصی طراحی شده است”تعریف می شود.

“لوازم خانگی” اینگونه تعریف می شود: “دستگاه ها یا ماشین آلات ، معمولاً برقی ، که در خانه شما هستند و از آنها برای انجام کارهایی مانند نظافت یا پخت و پز استفاده می شود”.

تقریباً هر وسیله ای را که برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده است می تواند یک وسیله خانگی باشد ، از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی و همچنین اجاق گاز ، یخچال ، توستر ،فر،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی و ..گفته می شود.

انواع برند های لوازم خانگی

لوازم خانگی به علت تنوع زیاد در قیمت ها و مدل ها با امکانات مختلف به بازار بزرگی تبدیل شده است که شامل محصولاتی از کشورهای مختلفی است برای خرید یک کالا در این بازار بزرگ، شناسایی کیفیت کالا از طریق دوستان و آشنایان است که قبلا از یک کالا و برندی استفاده کرده باشند و تجربه شان را از استفاده از آن محصول برای شما بازگو کنند.

تنوع کالا لوازم خانگی 

برند، قیمت از مشخصات این بازار بزرگ است و برای هر نوع سلیقه‌ای کالایی برای عرضه وجود دارد.

تنوع لوازم خانگی آن قدر زیاد است که واقعا خریدار برای انتخاب دچار سردرگمی می‌شود، اما نکته جالب این است که قطعا قیمت‌ها می توانند شمارا در انتخاب محدود می‌کنند و در پایان ناچار می‌شوید که بر اساس بودجه ای که میخواهید بر روی آن سرمایه گذاری کنید کالای خود را انتخاب کنید.

لوازم خانگی ایرانی یا خارجی

به عنوان مثال شما می خواهید اجاق گاز بخرید پس باید تمام ویژگی های کالاهای ایرانی و خارجی را برسی کنید ممکن است کالای ایرانی کیفیت و امکانات کالای خارجی را نداشته باشد اما ظاهر بهتری داشته باشد پس تماما انتخاب شما به بودجه و سبک زندگی و خواسته های شما بستگی دارد.

نکته دیگر بسیار مهم

این است که ممکن است شما یک محصول مانند لباسشویی را از یک برند خارجی انتخاب کنید و از تجربه ی استفاده از آن بسیار راضی باشید و هیچ محصول دیگری نتواند به اندازه آن شما را راضی کند از طرف دیگر ممکن است یخچالی با برند ایرانی انتخاب کنید که بسیار از آن راضی باشید پس تماما به خواسته های شما از یک محصول بستگی دارد.

بهترین برند خارجی لوازم خانگی

یکی ‌از بهترین برندهای اروپا برند لوکس و با کیفیت و قیمت مناسب بوش و هیتاچی است
بوش به عنوان برترین برند لوازم خانگی اروپا ، به خاطر عملکرد ، کیفیت عالی، عوامل فنی و قابل اعتماد بودن آن شناخته شده است.

برخی از نوآوری های آنها شامل فناوری خنک کننده 0 درجه برای حفظ طراوت میوه ها و سبزیجات و معرفی اولین اجاق گاز توکار این صنعت با اجاق های مایکروویو و چند منظوره است .

پیشنهاد مناسب برای برند خارجی لوازم خانگی

لوازم خانگی ایرانی بهتر است یا خارجی؟ علاوه بر این ، ماشین های ظرفشویی آنها به دلیل کاهش سر و صدا بسیار شناخته شده اند و به عنوان ساکت ترین در ایالات متحده شناخته می شوند اجاق گاز آنها همچنین فناوری FlexInduction را ارائه می دهد ، که به طور خودکار اندازه و موقعیت ظروف آشپزی شما را تشخیص می دهد و فقط در جایی که واقعا لازم است ، گرما تولید می کند.

بهترین برند لوازم خانگی ایرانی

یکی از برندهای معروف ایرانی شرکت محصولات لوازم خانگی اسنوا است که لوازمی از قبیل ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، یخچال، فر، اجاق گاز، تلویزیون و …. را تولید و در اختیار شهروندان قرار می‌دهد.

یکی از مواردی که اسنوا در آن ادعا میکند خدمات پس از فروش آن است که 2 تا ۸ سال دارای ضمانت است و همچنین فرهای خود تمیز شونده این شرکت است که نیاز به تمیز کاری ندارند و فر به صورت اتوماتیک بدنه خود را از ذرات غذا پاک می‌کند.

بهترین برند لوازم برقی ایرانی

به طورکلی لوازم خانگی های متعددی هستند که برای تأمین نیازهای روزمره افراد مورد نیاز هستند. در حال حاضر ، مارک های جدید زیادی از لوازم خانگی وجود دارد.

از آنجا که انواع لوازم خانگی به آسانی در بازار و همچنین از طریق فروشگاه آنلاین بوش هیتاچی در دسترس است ،با تحقیق کامل درباره تمامی برندها لوازم خانگی خود را با دقت کافی انتخاب کنید.

5/5 (1 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.