اخبار

مزیت های استفاده از یخچال ساید بای ساید

مزیت های استفاده از یخچال ساید بای ساید

چرا یخچال ساید بای ساید

مزیت های استفاده از یخچال های ساید بای ساید بسیار فراوانی هستند که در این مقاله می‌خواهیم به مزیت های فراوانی که این نوع یخچال ها دارند  پردازیم.

در درجه اول باید بگوییم این گونه یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که دسترسی بسیار راحت و آسان به وسایل داخل آن را داشته باشید چرا که یخچالهای که به صورت بالا پایین نصب می‌شوند دسترسی راحت به آسانی که یخچال های سایدبای ساید دارند را ندارند.

این یخچال ها این امکان را به شما می دهند که وسایل خود را از بالا به پایین به صورت بسیار مرتب ذخیره کنید و همچنین مواد غذایی و نوشیدنی هایی را که معمولاً در طول روز بیشتر از آن استفاده می کنید در سایدبای ساید می توانید دسترسی بسیار سریع به آنها داشته باشید.

یخچال

یخچال

خرید یخچال فریزر

اگر دقت کرده باشید در یخچال هایی که ساید بای ساید نیستند برای برداشتن وسایل و مواد غذایی روزمره باید کلی خم و راست شوید اما در یخچالهای ساید بای ساید اینگونه نیست چرا که فضای بیشتری نسبت به سایر یخچال ها در اختیار شما قرار می دهد و این فضای ذخیره سازی یک مزیت عمده برای فریزر است خصوصا با توجه به این واقعیت که ساید بای ساید در فضای قفسه فریزر بیشتری نسبت به بقیه مدلها دارد.

علاوه بر این ، درب های ساید بای ساید معمولاً نسبت به سبک های دیگر به فضای کمتری برای چرخش نیاز دارند. اکثر یخچال های ساید بای ساید مدرن همچنین دارای یک دیسپنسر آب و یخ در درب فریزر هستند که جریان ثابت آب سرد و یخ ترد را برای دوستان و خانواده فراهم می کند. این مدل ها در مقایسه با یخچال های گذشته سبک ممتازی را ارائه می دهند ، و طراحی دو درب آنها احساسی تمیز و بدون سر و صدا را ارائه می دهد که زیبایی بسیاری از خانه های معاصر را تقویت می کند.

چرا بایدبرای خرید این نوع یخچال ها هزینه بیشتری کنیم ؟

یخچال فریزر

یخچال فریزر

وقتی برای خریدن یخچال جدید سرمایه‌گذاری می‌کنید در واقع در مورد امکانات نگهداری غذا و مواد غذایی در خانه خود سرمایه‌گذاری می‌کنید پس باید در انتخاب یخچال ساید بای ساید خود دقت و تحقیقات کافی‌ را داشته باشید.

با توجه به تحقیقات گسترده و نظرسنجی‌های فراوان یخچال های ساید بای ساید بوش سازماندهی موثری را ایجاد می‌کند و همچنین فضای کافی بسیار مناسبی را برای فریزر فراهم می‌کند و راحت وزیبایی فوق‌العاده ای رابه آشپز خانه مدرن شما وارد می کند.

حالا می خواهیم به بررسی مزیت های استفاده از یخچال ساید بای ساید بپردازیم:

۱: وسایل و مواد غذایی می توانند در سطح و قفسه دلخواه شما بسته به میزان استفاده و دسترسی شما و خانواده قرار بگیرند اگر بچه هایی دارید که دائماً در یخچال را باز می کنند تا به تنقلات و نوشیدنی دست بزنند ، قرار گرفتن این وسایل در دسترس آسان به معنای زمان کمتری است که در را باز نگه دارید برعکس ، اگر مواد غذایی یا نوشیدنی وجود دارد که ترجیح می دهید از دسترس کودکان کوچکتر دور نگه دارید ، به راحتی میتوانید آنها را در یک قفسه بالاتر قرار دهید.

۲: اگر دریافتن مواد غذایی در فریزر چار مشکل هستید و باید کلی جستجو کنید به اصطلاح(فریزر را حفاری کنید)دیگر نگران نباشید چرا که با یخچال های ساید بای ساید بوش با قفسه بندی و جای بسیار زیادی فریزر این یخچال ها دارند به راحتی می توانید به تمام مواد غذایی دسترسی بسیار راحتی داشته باشید چرا که به دلیل طراحی عالی آن تمام مواد غذایی قابل مشاهده و رویت می باشد.

۳: درها برای باز بسته شدن به فضای کمتری نیاز دارند.

در آشپزخانه هایی که فضای بالایی دارند ، داشتن درهایی که به فضای باز و بسته شدن کمتری احتیاج دارند ، یک مزیت قطعی است.

۴: آب و یخ را می توان از طریق درب خارج کرد.

محبوب ترین مزیت یخچال ساید بای ساید ، امکان دریافت آب و یخ مورد نیاز بدون باز شدن درها است. چرا که باعث صرفه جویی در وقت و همچنین مصرف انرژی میشود

۵: حمل و نقل آسان تر است

از آنجا که یخچال فریزر ساید بای ساید از دو دستگاه منفرد تشکیل شده است ، حمل و نقل آنها بسیار آسان تر است ، مخصوصاً اگر نیاز به حمل از پله ها یا گوشه های تنگ باشد. این پیکربندی باعث می شود تا آنها بسیار مشتری پسندتر باشند چرا که لوازم تک واحدی هستند و دارای ابعاد قابل توجهی هستند.

۶: مونتاژ آنها آسان است

۷: ساید بای ساید ها دارای مدارهای خنک کننده مستقلی هستند

چرا که هر یک از لوازم خانگی دارای مدار خنک کننده و کمپرسور اختصاصی خود هستند ، بنابراین عملکرد لوازم خانگی کاملاً مستقل از یکدیگر است. اگر مشکلی در محفظه فریزر وجود داشته باشد ، یخچال و فریزر بدون هیچ گونه نقصی به کار خود ادامه می دهد.

۸: دو مدار خنک کننده به معنای عدم انتقال بو است

از آنجا که این وسیله  از دو وسیله جداگانه تشکیل شده است ، هیچ بوی شدید نمی تواند از بین این وسایل عبور کند. پس ساید شما هیچوقت بوی شدید و بدی نمیگیرد

یک نگاه نزدیکتر

یخچال های ساید بای ساید به گونه ای طراحی شده اند که با نیازهای خاص شما و نیازهای سبک زندگی شما کاملا هماهنگ باشد. این لوازم نه تنها به دلیل ویژگی های ابتکاری و راحتی استثنایی بسیار باورنکردنی هستند ، بلکه طراحی آن به محیط زندگی معاصر شما رنگ میبخشد.
و‌ همچنین یخچال های ساید بای ساید بوش دارای قفسه های قابل تنظیم نیز هستند که با توجه به سلیقه چیدمان شما قابل تغییر است.

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.